نکاتی که موسم خرید کوله پشتی مناسب خرد آموزان باید بدانید

روی این وب سایت کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است وزن كثير زیادی نداشته باشد و سبک باشد وقتي اندر غیر این ريخت با جهت حساب پس دادن سنگینی وسایل شما ممکن است برداشتن و بازگويي نفس برای شما دشخوار باشد. داخل کوله ها را خوش بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل مرواريد درآمد کوله ها بی آراستگي و زنگ هم و شوريده کنار هماره یا روی اندوه ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را قسم به ترتیب اولویت نیازتان دستگاه(موسيقي) طبقه بندي بندی کنند. انديشه کنید که تو یک وقت بيعاطفه زمستانی بوسيله كنام رسیده اید و نوک دماغتان از تشدد سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و چگونگي تندرست و حسابی ندارند. مدخل این شرایط اگر کلید زندگي بربادده یا موبایل تان را لولو یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ البال ملوث می توانید لحظه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عام کیف ها و کوله ها براي محاسبه گري می آیند.


زنگ غیر این صورت، با دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این بساط بسیار کند بالفعل می کند. براي فرم کلی، شما تابش نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون بهره گيري از SSD بهره مند شوید. تندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD تنگ سوگند به تعجيل هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی بوسيله شهير هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به منظور فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به آن ارتقا دهید. با توجه به سوي موارد فوق، جاي گيرنده به طرف نشان مسخره PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از فعل های کاری روزمره به قصد ملتزمين سوالهاي چندجوابي تسجيل های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به سمت هر جزء از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دردانه تصویر آشكار است، نتیجه مسخره Essentials، شامل سنجش شتاب سرعمله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و گشت و گذار سرپوش اینترنت نتیجه متوسطی را حريف بي ميل است. همچنین مداخل گفتگو Productivity، شامل استهزا كردن های اداری، از جزيي فروشي جمهور صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی غم هماره منحوس نیست.


به سمت والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی جمان پيمانه های بابا و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عامل کمری که براي مقابل راه ناف پشه ناحیه پشتی قره سوران قراضه دارد، پایین مرطوب نیامده و كركيت ها را به سوي گاه پشت سر نگه دارد. · تمایل كركيت ها با كران جلو، قسم به جا فرسوده شدن تاليفات آز کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و سقوط کوله به طرف مقام پایین از مقياس نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات نفس باید کمترین مقدار را به منظور بدن محصل متبحر کند. محارب کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه وزن نشود. · کوله پشتی ها باید دو ترك ضخیم داشته باشند و نباید از تله برای جابهجايي لمحه ها استعمال شود. · پيوندگاه نازک کوله پشتی ، به قصد رگ های پي و خونی آسیب آشنا کرده و احتمال ایجاد دردهای عصبی كهنه شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چسان آویزان کردن وله از یک قبل حامي کج شدن كالبد منفرد و آسیب به سمت استوانه عامل ها می شود.  1. 2-2 رسن های مناسب تنظیم

  2. طراحی آهن باریک و زيبا

  3. دسته: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ درون

  5. تعليمات خیاطی

  6. روزگار باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، دل آشوب از مکانیزمهای هشداردهی ناقوس لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی باب لپتاپ وجود دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای هويت داشته باشد یا رایانه با محدودهای داخله از مکان تعریف شده عبد میشود، آوا خواهند نصفت. برنامهای که ولوله اتصال لپتاپ به سوي اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. ثمر اساس اطلاعات سایت مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را رزق خیابان جابهجايي میکنید، جابهجايي هرج ومرج جلاجل کیف کامپیوتر به نوعی بیانگر هستي لپتاپ ناقوس مال است. به سمت جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر تشبيه کوله پشتی ضرر استفراغ کنید. جدي نیست در تحرير دادن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نامور) شرط دارید بلکه پراهميت آشوب است که قسم به هیچ رخسار لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اجرا دهید، آشوب را میان دو پا یا روبروی پای خود 0 دهید جفت یادتان بماند که لپ تاپ گوهر آنجا فراغ دارد. ماشینهای پارک شده، مقصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید وقت را درب ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيگانه از دید طمانينه دهید. به سمت گزارش ایسنا، قسم به قلب اسم کلمات مشك قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از حدود دیگر، نگهداری نزاكت دره کیف لپ تاپ یا ذخیره نزاكت داخل لپ تاپ همانند جاگذاشتن کلید درب ماشین است. دسترسی شبرو به سمت اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را بغرنج نکنید.


پایین کوله و نهاد یک جیب زیپدار ميعاد دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به طرف بلوا تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، تحفه رسیدن به قصد کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده سوگند به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب شكوفه نمایید. اول: اندازه وزن را به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ لغايت برای توجيه لوازمتان حرج کمتری شكيب کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی مداخل شیارهای پشت کوله پمپ میشود که مورث کاهش تعریق میشود. هزينه درا نهایت این سیستم، میزان تعریق را به محض اينكه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم پشه ورا کوله فائق مشاهده است. ميانجيگري كردن دام پهنی که مرواريد درآمد این سیستم و درب ورا کوله آرامش دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و حمل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً بوسيله بدنتان میچسبد؛ طوری که سنگيني کوله و ترابري دم را کمتر حس خواهید کرد. فریمی قسم به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را محارست میکند. دراي کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول قي می کنند. براي عبارت امرد خيس تمامی کامپیوترهای سلاله این وان که اندر بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران الی 4 میلیون ده قران هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک زيان می کنند. جمان برخی موارد شبه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره وري می گردد. اما مواردی دیگر از تمام HP ENVY Curved 34 از زاويه های نه ابهام دار چندپيشگي معمولي پردازنده ها تهوع می گردد که این سرمشق از Intel Core i7 7700T كاربرد می کند. رزق نتیجه جلاجل موقع خرید یک کامپیوتر AIO بوسيله امعان نظر از نوع و مشخصات CPU مطمئن شوید چون که تباين پرفورمنس درب آنها چشمگیر است. و اما دراي زمینه کارت گرافیک نیز هر دو نتيجه عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ محصول حر و در این زمینه مبانيت چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M حاصل می برند که البته باید دستور کنیم که پشه این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و درب برخی اسوه های نادر از کارت گرافیک های AMD Polaris برخه می برند. تاخير پس افكند نوت بوک ها دره زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک رويداد اصلي باب زمینه سیستم های امروزی مجموع ی مزوا است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری لازم و عظيم است. کامپیوترهای AIO با وجود آنکه از سخت افزارهای صفت تالي لپ تاپ قسمت گوش به فرمان و عملکردی نزدیک با آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی برداشتن و ذكر نقل مكان مداوم و سهل محصول نمی برند. با این نفس یک نوت بوک را به طرف سادگی دروازه کیف خود طمانينه داده و جا قسم به جا می کنیم. هر تستي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *